ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΕ ΚΠΕ 2014-15

Κατά το σχολικό έτος 2014-15 είχαν προγραμματιστεί και πραγματοποιήθηκαν απο τις περιβαλλοντικές ομάδες τουυ σχολείου μας 4 επισκέψεις σε ΚΠΕ:

• ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΚΠΕ ΦΙΛΙΑΤΩΝ  5-7 ΜΑΡΤΙΟΥ
  • ΔΙΗΜΕΡΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΚΠΕ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 5-6 ΜΑΡΤΙΟΥ
  • ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΠΕΡΙΒΑΛΟΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΚΠΕ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ
  • ΔΙΗΜΕΡΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΚΠΕ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΤΙΣ 20-21 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

Κιάτο,  20/2/2015

Αριθ.Πρωτ. 170

Ταχ. Δ/νση        : Περιοχή Αγ. Νικολάου 20200,  ΚΙΑΤΟ

Πληροφορίες    : Φούζα Χριστίνα

Fax                      : 27420-20064

e-mail                 : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

ΠΡΟΣ: ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Σ Χ Ε Τ Ι Κ Ο:

Θ Ε Μ Α : Ενημέρωση σχετικά με την διαδικασία επιλογής τουριστικού γραφείου στα πλαίσια περιβαλλοντικής επίσκεψης  στο ΚΠΕ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

Σας ενημερώνουμε ότι σε συνέχεια της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη μεταφορά μαθητών στο ΚΠΕ Άμφισσας, στα πλαίσια μίας διήμερης περιβαλλοντικής επίσκεψης η οποία θα πραγματοποιηθεί στις 20 - 21/3/2015 ημέρες Παρασκευή και Σάββατο συγκεντρώθηκαν οι εξής προσφορές:

1. Mandas ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ               680€
  2. Alkyonis TRAVEL AGENCY                       700€
  3. LOVE YOUR HOLIDAYS                             700€
  4. LYMPERAKOS Tours                                 780€
  5. ΔΙΟΓΕΝΗΣ TRAVEL AGENCY                      1000€

Η επιτροπή που σχηματίστηκε για το σκοπό αυτό, επέλεξε την οικονομικότερη προσφορά και κατά συνέπεια το Mandas ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ για την διεξαγωγή της περιβαλλοντικής επίσκεψης.

ΚΠΕ Φιλιππιάδας -Διήμερη περιβαλλοντική επίσκεψη 5 και 6 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

Κιάτο, 12/2/2015

Αριθ.Πρωτ. 135

Ταχ. Δ/νση        : Περιοχή Αγ. Νικολάου 20200,  ΚΙΑΤΟ

Πληροφορίες    : Κολιού Ελένη

ΠΡΟΣ: ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Σ Χ Ε Τ Ι Κ Ο:

Θ Ε Μ Α : Ενημέρωση σχετικά με την διαδικασία επιλογής τουριστικού γραφείου στα πλαίσια περιβαλλοντικής επίσκεψης  στο ΚΠΕ Φιλιππιάδας

Σας ενημερώνουμε ότι σε συνέχεια της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη μεταφορά μαθητών στο ΚΠΕ Φιλιππιάδας, στα πλαίσια μίας διήμερης περιβαλλοντικής επίσκεψης η οποία θα πραγματοποιηθεί στις 05 - 06/3/2015 ημέρες Πέμπτη και Παρασκευή, συγκεντρώθηκαν οι εξής προσφορές:

1. 1.Mandas ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ              750€
  2. 2.LOVE YOUR  HOLIDAYS                           850
  3. 3.LYMPERAKOS Tours                                 870
  4. 4.ΔΙΟΓΕΝΗΣ TRAVEL  AGENCY                   800

Η επιτροπή που σχηματίστηκε για το σκοπό αυτό, επέλεξε την οικονομικότερη προσφορά και κατά συνέπεια το τουριστικό γραφείο Mandas ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ για την διεξαγωγή της περιβαλλοντικής επίσκεψης.

ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΚΠΕ ΦΙΛΙΑΤΩΝ Ν. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ  ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

Κιάτο,  29-1-2015

Αριθ.Πρωτ. 64

Ταχ. Δ/νση         : Περιοχή Αγ. Νικολάου 20200,  ΚΙΑΤΟ

Πληροφορίες     : κ.κ. Ανδρίκου Ανδρέας, Παππά Αποστολία

Fax                      : 27420-20064

e-mail                  : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

ΠΡΟΣ: Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Ν. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Νοταρά 123

20100, Κόρινθος

ΚΟΙΝΟΠ:

Σ Χ Ε Τ Ι Κ Ο:

Θ Ε Μ Α:        «Ενημέρωση για τις προσφορές στα πλαίσια της περιβαλλοντικής επίσκεψης στο ΚΠΕ

Φιλιατών Ν. Θεσπρωτίας»

Σας ενημερώνουμε ότι σε συνέχεια της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη μεταφορά μαθητών στα πλαίσια τριήμερης περιβαλλοντικής επίσκεψης στο ΚΠΕ Φιλιατών Ν. Θεσπρωτίας, η οποία θα πραγματοποιηθεί  στις 05, 06 & 07/3/2015, ημέρες Πέμπτη, Παρασκευή και Σάββατο, έγιναν οι   παρακάτω προσφορές:

1) ALKYONIS TRAVEL          1100 ευρώ

2) LYMPERAKOS TOURS    1100  ευρώ

3) LOVE YOUR HOLIDAYS   1300 ευρώ

Επειδή υπήρξαν δύο ισότιμες προσφορές, έγινε κλήρωση ενώπιον της επιτροπής που ορίστηκε με την υπ’ αριθμ. 13/28-1-2015 πράξη του Δ/ντη του σχολείου και κληρώθηκε το τουριστικό γραφείο ALKYONIS TRAVEL. Κατόπιν τούτου επιλέχθηκε το συγκεκριμένο γραφείο ALKYONIS TRAVEL.